04 Квітня 2011, 10:41
На Прикарпатті буде ще один фестиваль — лемківський. 12-13 червня у с. Рівня Рожнятівського району відбудеться Прикарпатський фольклорно-етнографічний фестиваль лемківської культури "Кличе зелена неділя", приурочений до 65-ї річниці насильницького виселення етнічних українців з території Польщі у 1944-1951 роках.

Фестиваль пройде на Зелені Свята на Ватряному полі села Рівня, — повідомив голова регіонального лемківського товариства "Бескидське земляцтво" Юрій Марканич. На гостей чекають етнічні пісні унікального українського субетносу — лемків та західних бойків, переселених з території Польщі; насолода етнічною музикою і танцями. Взір потішать ексклюзивні вироби народно- вжиткового мистецтва та ремесел. Програма триватиме два дні. Організатори сподіваються надати фестивальну сцену більш як півсотні творчих колективів та окремих виконавців України, Польщі та Словаччини. З неділі на понеділок буде нічна забава за участю популярних виконавців.

На фестивалі також вшанують пам’ять жертв депортації.

ОДТРК

Кімната-музей Героїв ОУН-УПА