13 Квітня 2011, 11:45
Рогатинщина готується до обласного фестивалю народної творчості "Пісні Опілля". Проводиться він раз у два роки задля популяризації самобутньої народної творчості Опільського краю.

На нараді у заступника голови Рогатинської райдержадміністрації Ірини Кобути відзначалося, що певний час проведення його як акції власне обласного масштабу було під питанням, та голові райдержадміністрації Марії Челядин таки вдалося його відстояти.

У цьому році фестиваль приурочений 15-й річниці прийняття Конституції України та Дню міста Рогатина. Ухвалено рішення про випуск презентаційного додаткового тиражу газет «Голос Опілля» та «Рогатинської землі».

Представити свої особливості зможуть і села району, адже в рамках фестивалю діятиме так зване «Фольклорне подвір’я». В мистецькому святі очікується участь представників не лише з районів Прикарпаття, а й з сусідніх областей та міст-побратимів з-за кордону.

ОДТРК

Музей історії міста Болехова ім. Романа Скворія