14 Квітня 2011, 12:15
В Музеї писанкового розпису, що в Коломиї, сьогодні відкриється виставка митця художньої обробки дерева Василя Бовича. Народився майстер у відомому центрі народних ремесел – Косові. Дерево – улюблений матеріал митця.

Виважені, відібрані теми культурної та духовної спадщини України, символи та знаки сакрального мистецтва, їх інтерпретація стають основною темою в його творчості. На виставці митець представить серію сюжетних плакеток, тарелів та декоративних пластів.

Особистість Василя Бовича – це сплав цілої низки різнопланових якостей: митця, виконавця та дослідника сучасної гуцульської пластики. Вроджений художній смак, знання технології, відчуття композиції знаходили відображення у його різноманітних творах: сакрального, вжиткового та інтер’єрного характеру. З особливим натхненням працював над серіями декоративних тематичних пластів: «Хрести України», «Квіти від мальви», «Моє кредо» та ін.

ОДТРК

Музей «Історії міста Тисмениця» імені Степана Гаврилюка