26 Квітня 2011, 10:41
Ще два фестивалі завершать цей тиждень. У суботу, 30 квітня, у Коломиї, на площі перед музеєм Писанки, проходитиме обласний відкритий фестиваль «Писанка». Про свою участь заявили 45 фольклорних колективів Коломийщини та гостей краю.

А у неділю, 1 травня, у с. Космач на Косівщині проходитиме фестиваль «Великдень у Космачі-2011». Традиційно діятимуть майстер-класи з писанкарства, витинанки, виготовлення сирної іграшки, гри на трембітах і рогах, народного танцю; буде виставка-ярмарок традиційної народної культури Гуцульщини; виступи творчих мистецьких колективів; екскурсійні тури. Передбачається участь понад 20 творчих мистецьких колективів, а також гостей фестивалю, зокрема зі Львівщини.

ОДТРК

Краєзнавчий музей «Бойківщина»

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)

Краєзнавчий музей селища Делятин