24 Травня 2011, 12:01
Маріямпіль Галицького району — містечко Марії на ці вихідні приймало численних гостей. Тут відбулася науково-практична конференція, проща і нічні чування, а також четвертий регіональний фестиваль Марійської пісні.

Всі ці заходи проходили завдяки Комітету відродження Маріямполя, який очолює професор Національного медичного університету Володимир Боцюрко.

Власне тому у суботу тут відбулася науково-практична конференція до Дня хворого, на якій обговорювалися питання хоспісної служби. Вперше пройшла проща до Маріямполя, де знаходиться чудотворна Маріямпільська ікона Божої Матері. Пройшли нічні чування і молебні.

Недільний день розпочався святочною літургією за участю молодіжного хору "Осанна" церкви Царя Христа з Івано-Франківська (регент Любов Терлецька). А потім — четвертий регіональний фестиваль Марійської пісні, тобто духовних творів про Матір Божу. В ньому взяло участь більше 20 колективів, зокрема, з Івано-Франківська — хор "Осанна", народний аматорський жіночий вокальний ансамбль "Квіти ромену" обласного народного дому "Просвіта" (керівник Орест Турок), солістка, лауреат всеукраїнських і міжнародний конкурсів, лікар Віра Бойчук, чимало колективів з Галицького району, приміром, народний аматорський хор "Воскресіння" с. Крилос, "Княжа криниця" Галицького народного дому.

Органічно вела вечір Марія Солодчук. Організувати таке духовне свято в Маріямполі допомогли спонсори і меценати. А наступний фестиваль Марійської пісні планують зробити обласним.

ОДТРК

Історико-краєзнавчий музей с. Космач