24 Травня 2011, 10:27

В Літературному музеї Прикарпаття відкривається виставка з нагоди 25-річного ювілею Літературного музею: «Храму Евтерпи – 25» та 40-річчя утворення обласної організації Національної спілки письменників України.

В експозиції представлені матеріали з фондів Літературного музею, які розповідають про утворення і діяльність визначних осередків культури та рідної мови на Прикарпатті.

Також, запрошуємо відвідати виставку з нагоди 50-літнього ювілею письменника, критика, літературознавця, кандидата філологічних наук, члена НСПУ з 1997 року, лауреата обласної премії імені Василя Стефаника та міської премії ім. Івана Франка, голови обласної організації спілки письменників Євгена Барана. В експозиції виставки представлені матеріали з фондів Літературного музею та з особистого фонду письменника.

Відкриття виставок відбудеться 24 травня 2011 року о 13.00 год.

Національний заповідник «Давній Галич»

Народний музей освіти Прикарпаття

Громадський музей села Вербіж