03 Червня 2011, 11:09

Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує відвідати персональну виставку Лариси Константинової «Промінь сонця золотого». Це вже п’ята персональна виставка майстрині в музеї.

Лариса Константинова народилася в м. Павлограді (пд. – зх.. Донбас). Подальше життя пов’язане з мальовничими куточками Лісостепу, Криму та Карпат. Понад 30 років працювала за фахом в галузі будівельної індустрії. Перші уроки живопису одержала в 1993 році в майстрині Віри Екзархової (м. Сент – Пітерсберг, Флорида, США). Далі навчалась самостійно на творчості майстрів з світовим ім’ям. Створила понад 700 художніх робіт за технологією олійного живопису. Учасник всеукраїнських та міжнародних пленерів і виставок.

Творіть Добро і Красу

Повсюди і повсякчас.

Вірте у світле призначення

Людини робити

Світ милосердним.

Л.Константинова.

Відкриття виставки відбудеться 8 червня о 16.00 год. за адресою: вул. Галицька, 4а.

управління культури ОДА

Літературно-меморіальний музей І. Федорака