06 Липня 2011, 11:04
У картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрито виставку робіт львівської художниці Лесі Безніско — дружини заслуженого художника України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Євгена Безніска, твори якого в березні цього року експонувались у Галичі.

На виставці представлено кілька десятків полотен (пейзажів, натюрмортів, квіткових композицій) Лесі Безніско, створених в останні роки. Як зазначила сама художниця, до зустрічі з чоловіком ні живописом, ні іншими мистецькими напрямками в образотворчому мистецтві не займалась. Не має вона й відповідної освіти, хоча теперішня робота пов’язана з мистецтвом – працює наглядачем-екскурсоводом у майстерні-музеї скульптора Теодозії Бриж у філії Львівської національної галереї мистецтв. Саме Євген Безніско підтримав бажання дружини малювати, відкрив їй ази малярства.

За 10 останніх років художниця створила сотні творів, більшість з яких експонувались у Львові, Золочеві, Варшаві, Дрогобичі.

ОДТРК

Історико-краєзнавчий музей с. Космач