19 Липня 2011, 08:26
15 липня 2011 року відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення ІІ Регіонального відкритого фестивалю автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”.

Члени оргкомітету обговорили організацію проведення заходу, зокрема, вимоги до облаштування фольклорно-музичного подвір’я, благоустрій населених пунктів Нижній Вербіж та Спас, розташування майстрів декоративно-вжиткового мистецтва області тощо. Керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб територіальних органів виконавчої влади , працівникам апарату, відділів і управлінь Коломийської районної державної адміністрації дано завдання щодо підготовки та проведення фестивалю.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням Коломийської районної державної адміністрації від 07.07.2011 р.№472 “Про проведення ІІ регіонального відкритого фестивалю автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”, з метою збереження автентичної культури харчування, популяризації та сприяння розвитку сільського туризму, ефективного використання природно-рекреаційного потенціалу, вивчення етнічних традицій, ремесел, фольклору, піднесення духовного багатства краю 21 серпня 2011 року в селі Спас відбудеться ІІ регіональний відкритий фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”.

На фестивалі планується представити традиції автентичної кухні, мистецькі колективи, народні ремесла гуцульських сіл Коломийщини та сусідніх районів області: Снятинського Надвірнянського, Косівського, Верховинського, Городенківського, Тлумацького, Тисменицького та міста Яремче.

Музей гуцульської вишивки

Краєзнавчий музей селища Делятин