21 Липня 2011, 01:54

У понеділок 25 липня о 18:00 на 5 поверсі Культурно-мистецького центру «Є» відкриється виставка львівського художника В’ячеслава Яромова «Психологія маски». Історія мистецтва маски сягає у глибину століть. Попри це, маски рідко експонуються в художніх галереях. В’ячеслав Яромов звертається не до популярних венеціанських, театральних чи ритуальних масок, а презентує оригінальні «фентезі-маски».

Виставка складається з 35 масок. Усі вони характеризуються ретельністю обробки і високим художнім рівнем. Маскам В’ячеслава Яромова властива бездоганність в зображенні рис обличчя, зачісок, головних уборів, образність і правдивість в зображенні різних персонажів: тут і воєначальники з поважним виразом обличчя, і славетні герої – англійський пірат Генрі Морган, герой середньовічних нідерландських і німецьких легенд Тіль Уленшпігель, й різні корінні жителі – довговухий тубілець острова Пасхи, індіанський вождь, кожен зі своїм виразом обличчя.

Прем’єра виставки відбулась у червні в «ОМ-галереї» (м. Львів).

Музей історії с. Іллінці

Музей "Українська старовина"

Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків»