09 Серпня 2011, 10:50

У суботу 6 серпня у виставковому залі Культурно-мистецького центру «Є» відкрилася виставка-конкурс «Art-now» в рамках міжнародної мистецької акції «Art-now session FM». «Art-Now Session FM» – це конкурс образотворчого та прикладного мистецтва у різних жанрах (живопис, графіка, фотографія, колаж, скульптура, дизайн, декоративно-прикладне мистецтво, текстиль, інсталяція і т.д.). Тема конкурсних робіт: «Ми бачили майбутнє».

Мистецька платформа «Квартира FM» проводить декілька проміжних художніх конкурсів (відбіркових турів) в різних містах України, а фінал проекту «Art-Now Session FM» відбудеться восени в м. Луцьк. Івано-Франківський відбірковий тур – четвертий.

В Івано-Франківську організацією відбору займається Культурно-мистецький центр «Є», де 6-го серпня були виставлені роботи конкурсантів. Роботи приймаються до 15 серпня. Після цього кваліфіковане журі визначить трьох переможців, які представлятимуть свої роботи на фіналі, а ще трьох переможців визначать відвідувачі виставки.

До складу журі входять професіонали, відомі фахівці у сфері мистецтва, які визначатимуть трьох лауреатів відбіркового туру: художник Роман Бончук, фотограф та художник Тетяна Павлик, дизайнер Владислав Залевський.

Критерії відбору робіт: наявність відображення тематики «Ми бачили майбутнє», відсутність пропаганди насильства, антигуманістичних, політичних та інших ідеологій, нестандартне мислення, креативність тощо.

«Art-Now Session FM» – конкурс, який об’єднує художників усіх вікових категорій, аматорів і професіоналів, в різних жанрах, пропонує їм чесно та безкоштовно поборотись за цінні призи та увагу публіки, за втілення власних творчих ідей.

Учасники конкурсу не обмежуються ні в чому, окрім теми конкурсу – «Ми бачили майбутнє».

Заявки приймаються до 15 серпня за адресою: artnow.franyk@kvartirafm.org. Деталі конкурсу за посиланням: http://kvartirafm.org/artnow/want-there/. Роботи також можна приносити в Культурно-мистецький центр «Є».

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Музей історії села Новошин

Музей «Берегиня»