25 Серпня 2011, 08:03
У виставковій залі Івано-Франківського відділення Національної спілки художників України відкрито тематичну виставку, присвячену 20-річчю Незалежності нашої держави. Понад сто робіт провідних прикарпатських митців відтворюють тут усі чотири етнічних регіони краю: Гуцульщину, Опілля, Покуття і Бойківщину — їхню історію, культуру, природу, поступ області за 20 років незалежності і, звісно ж, людей.

Усі полотна, а на виставці представлені в основному картини художників Івана Лободи, Ігора Семака, Зіновія Осадци та багатьох інших метрів прикарпатського живопису, вселяють віру і оптимізм.

На святковій виставці скульптор Ігор Семак представив модель пам’ятника Романові Шухевичу, який буде встановлений у цьому році у місті Калуші. А ще тут вперше демонструють свої роботи студенти Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

ОДТРК

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Музей етнографії і побуту с. Саджава

Музей Івана Вагилевича