01 Вересня 2011, 10:35
Сьогодні (1.09) творча група вистави "Тев’є-Тевель" Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка виїхала до столиці, аби завтра взяти участь в урочистому відкритті 14-о Міжнародного театрального фестивалю "Мандрівні зорі", присвяченого творчості класика єврейської літератури Шолом-Алейхема.

Виставу створили за драмою “Поминальна молитва”, сценарій якої написав Григорій Горін за всесвітньовідомим твором Шолом-Алейхема "Тев’є-молочник". Головні ролі в ній виконують заслужені артисти України Олександр Шиманський та Жанна Добряк-Готвянська. Режисер вистави — Микола Яремків (м. Київ). Прем’єра івано-франківського "Тев’є-Тевеля" відбулась у листопаді минулого року.

За всю історію фестивалю наш театр вперше бере участь у столичних "Мандрівних зорях".

Що ж до наших театралів, то вони зможуть побачити нові і добре відомі вистави театру рівно за місяць.

ОДТРК

Художньо-меморіальний музей Василя Касіяна