14 Вересня 2011, 11:13
Сьогодні (14 вересня) в залах Верховинського регіонального історико-краєзнавчого музею Гуцульщини відбудеться презентація-виставка картин членів Національної спілки художників України Романа та Надії Федини (Львівська національна академія мистецтв).

На виставці будуть представлені роботи, темою яких стали чарівність та етнос карпатського краю, багатство колористичного світу Гуцульщини. На цій основі розроблялися жанри пейзажу, побуту, сюжетні картини.

Останні роки подружжя художників перевагу віддали професійному малярству, хоча раніше займались керамікою. Над кожною роботою працюють разом, в чотири руки.

Організували декілька персональних виставок у Львівському палаці мистецтв, брали участь у міжнародних виставках. Творчі роботи з кераміки та живопису перебувають у приватних колекціях багатьох країн світу, зокрема США, Канади, Англії, Німеччини, Польщі, Бельгії, Швейцарії.

ОДТРК

Домашній музей жіночих прикрас