10 Квітня 2009, 12:25
В середу, 15 квітня, о 13.00 год. Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів гостинно запрошує всіх бажаючих долучитися до важливої справи – вивчення, збереження та пропагування народних традицій: взяти участь в майстер-класі «Писанка, як символ життя» від відомої писанкарки Ольги Федоришин, а також стати учасником відкриття «Бойківської хати» у відділі «Побут та етнографія», робота над якою тривала не один місяць – інформує Долинська міська рада.

Прийшовши, ви неодмінно отримаєте незабутні позитивні враження, гарний святковий настрій і писанку в подарунок (яку розпишете самі).

Музей історії давнього Галича

Музей –пам’ятка дерев’яної архітектури і живопису ХVI -ХІХ ст. – церква св. Духа (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Музей Михайла Грушевського