05 Жовтня 2011, 03:33
Вчора, 4 жовтня, у виставкових залах Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України (вул. Незалежності, 53) почала роботу виставка сакрального мистецтва «Шлях до Першообразу». Її підготувало об’єднання іконописців в ім.’я святителя Кипріана, митрополита Київського та організувало спільно з Івано-Франківською єпархією Української Православної Церкви.

На експозиції представлені широкоформатні фотографії інтер’єрів розписаних церков, ескізи та проекти розписів, станкові ікони. Цікавою особливістю виставки є презентація процесу створення ікони та стінопису. Для цього поруч із завершеними роботами експонуються їхні начерки, ескізи та проекти. Відвідувачі можуть побачити роботи Олексія Чередніченка, Ярослава Ярчака, Юрія Гречина, Івана Тачинського, Дмитра Васильківа, Ігоря Кістечока, Євгена Тіщенка, Сергія Колодка та Михайла Будза.

Виставка триватиме до 16 жовтня. Експозиція відкрита щодня крім вівторка, з 10:00 до 18:00.

Літературно-меморіальний музей Василя Стефаника

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття

Краєзнавчий музей с. Кропивник