28 Жовтня 2011, 09:11

В Культурно-мистецькому центрі «Є» 31 жовтня о 18.00 відкриється немасштабна, але доволі екстравагантна виставка. Свої роботи представить волинська художниця Ірина Жичук. Герої картин Ірини - милі пухнасті чотирилапі домашні улюбленці – коти. Нічого дитячого, нічого несерйозного. Свій стиль дизайнер та естет позиціонує як позитивну графіку концептуального мистецтва. В графіці Щуцької сентиментальні, набридливі, хамовиті і ніжні тваринки постають в несподіваних, провокуючих образах.

Увагу глядачів «чіпляє» кицька, що вмостилася і медитує поміж жіночих ніжок, стилізований під ікони диптих із парою котів із кошенятком під промовистою назвою «Oh My Cat!».

До 13 листопада франківчани матимуть змогу побачити картини сучасної художниці.

Про автора: Ірина Жичук закінчила Луцький національний технічний університет, стала одним із засновників громадської організації «Квартира FM», лауреат Аrt Week y Німеччині, Україні та Санкт-Петербурзі, учасниця більше ніж 10 виставок.

Фіртка

Музей родини Малявських

Музей екології та етнографії Карпатського краю

Краєзнавчий музей селища Делятин