02 Листопада 2011, 01:45
5-6 листопада 2011 року у Івано-Франківську відбудеться ІІІ літературний фестиваль імені Тараса Мельничука «Несімо любов планеті». Серед учасників знані в Україні і за кордоном письменники: Василь Герасим’юк, Олег Лишега, Степан Процюк, Галина Петросаняк, Тарас Григорчук, Наталія Асатурян, Богдана Матіяш.

Окрім літературної частини, відбудеться ще й музична — за участі чернівецького гурту «Тиха течія», скрипальки Катерини Романів та барда Богдана Ославського.

ПРОГРАМА ІІІ літературного фестивалю ім. Т. Мельничука «Несімо любов планеті»

5 листопада, субота:
14:00 – відкриття ІІІ мистецького фестивалю ім. Т. Мельничука «Несімо любов планеті»; читання-марафон учасників фестивалю (Василь Герасим’юк, Ярослав Ясінський, Мирослав Лазарук, Василь Андрушко, Андрій Малащук, Ольга Деркачова, Іван Війтенко та ін.)
16:00 – читання-тандем: Богдана Матіяш – Тарас Григорчук, модератор – Євген Баран
18:00 – вечір Василя Герасим’юка, модератор – Іван Ципердюк
20:00 – вечір духовної літератури. Учасники: Галина Турелик, Неоніла Стефурак, Ярослав Ткачівський, Василь Шкурган, Тарас Прохасько, Любомир Стринаглюк, Наталія Асатурян, Дзвінка Матіяш, Богдана Матіяш, модератор – Василь Карп’юк

6 листопада, неділя:
14:00 – фотоесей Галини Петросаняк про Німеччину (+ поезія); читання літстудії «Нобель» (Наталя Ткачик, Таня Запорожець, Христина Котерлін, Христина Козловська, Галя Гайванюк, Василь Елвіс Сливчик, Євгеній Філатов та ін.)
16:00 – читання-тандем: Дзвінка Матіяш – Олег Лишега, модератор – Євген Баран
18:00 – презентація книжки Степана Процюка «Тіні з’являються на світанку»
20:00 – гурт «Тиха течія» (Богдан Ільницький – тексти, музика, Віталій Сандул – музика, аранжування)

Музичний супровід: Катерина Романів (скрипка), Яромир Шумилович (гітара, джембо)

Фестиваль відбудеться в Івано-Франківську у КМЦ «Є»: вул. Незалежності, 31, 4-й поверх.

Коломия Веб

Музей екології та етнографії Карпатського краю

Музей караїмської історії та культури

Музей народної творчості Михайла Струтинського