29 Листопада 2011, 11:52

В Івано-Франківському КМЦ «Є» відкрилася виставка художника Олега Парфьонова «Тільки обличчя». Виставка вперше познайомить івано-франківську публіку з художнім доробком Олега Парфьонова. На виставці представлено 42 портрети, написані у пост-експресіоністській манері.

Олег Парфьонов – практикуючий плiдний художник родом з Петербургу, який значну бiльшiсть життя провiв у Франкiвську.

Важкодоступнiсть малярських полотен змушує художника вдосконалювати власними малюнками меблевi антресольнi дверцята, афiшi, коробки вiд цукерок i вже готовi картини iнших художникiв, якi випадково потрапляють до рук.

Усі бажаючі мають змогу побачити картини Олега Парфьонова у виставковій залі Культурно-мистецького центру «Є» до 12 грудня. Вхід вільний.

paralleli.if.ua

Народний музей Гуцульського театру Г. М. Хоткевича