06 Грудня 2011, 02:13
7 грудня 2011 року в Художньому музеї Івано-Франківська відкриється виставка іконопису на склі. Представлені на виставці роботи належить інженеру комп'ютерного монтажу Івано-Франківського обласного телебачення "Галичина" МИКОЛІ ВАСИЛЬОВИЧУ КОЦЮБІ. Народився митець в м. Будапешт ( Республіка Угорщина ) в родині військовослужбовців 18 січня 1963 р. За фахом - військовий інженер авіації, майор запасу. Ікони малює недавно. Однак вже мав персональну виставку робіт в обласному Краєзнавчому музеї (2010 р.).
Стиль іконопису М. В. Коцюби - це ручний розпис на склі акриловими фарбами. Традиційний біблійний сюжет, поєднання кольорів, чисті лінії і неординарно складні силуети роблять ікони митця справжнім художнім твором.
Іконопис М. В. Коцюби - це краса, неповторність, висока енергетика Божого промислу!
Також відбудеться презентація реставрованої ікони - Богородиця Одигітрія (XVIII ст.)
Початок заходів - 15.00

Музей побуту та етнографії Західного регіону

Літературний музей Прикарпаття

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)