13 Грудня 2011, 08:55

Із 13 грудня до 30 січня в Івано-Франківську перебуватиме Музей шоколадного мистецтва. Він розташувався на другому поверсі краєзнавчого музею в ратуші. Мета цього музею, який мандрує країною — ближче знайомити мешканців з тим, що ж таке насправді шоколад. Усі експонати на виставці їстівні, адже виготовлені з цього смачного продукту, і кожен відвідувач може замовити собі щось подібне. Щоб потрапити до Музею шоколаду, достатньо на вході у ратушу заплатити від 2 до 5 грн (стандартна вартість квитка у краєзнавчому музеї).

Директор краєзнавчого музею Ярослав Штиркало виділив частину музею для шоколадної експозиції

Координатор музею Андрій Яблочков розповідає, який звук має бути, коли розламуєш плитку справжнього шоколаду

Репортер

Музей історії села та визвольних змагань ім. Романа Шухевича