25 Січня 2012, 11:46
23 січня у Культурно-мистецькому центрі «Є» відбулося відкриття виставки художника Леона Кондрачука. Це вже друга персональна виставка художника в стінах Культурно-мистецького центру «Є».

Стиль Леона Кондрачука – дуже впізнаваний. Варто лише побачити 2-3 роботи цього митця, й складається візуальне уявлення про авторський почерк. Але його абстрактні роботи – написані усіма найприємнішіми відтінками кольорів веселки – суттєво відрізняються від пейзажів та сюжетниз робіт, де теми подаються не менш серйозно.

«Простір модерну» охоплює 44 роботи різних періодів. Серед них є твори: «Страх», «Кінець літа», «Очі янгола», «Регтайм», найсвіжіша картина Леона Кондрачука «Перепустка до раю» та інші. У перших відгуках відвідувачі виставки відзначили роботу «Загублений» за її «колірне вирішення та контрастність», а дехто назвав картини «пазлами, що міняють свої образи з кожним поглядом».

Вхід вільний.

Кімната–музей села Чернятин при бібліотеці-філіалі