21 Лютого 2012, 11:38

20 лютого у Культурно-мистецькому центрі «Є» відкрилася виставка Романа Бончука. Нова виставка відомого художника за назвою «Меланхолія» презентує близько 20 найновіших полотен на тему міжгалактичних конфліктів. Роман Бончук про концепцію нової виставки: «Доволі дратівливим здається маестро фон Трієр зокрема в передмові кожної художньої стрічки, в шаленій тембровості, в поєднанні не поєднаного, в моменті сакрального із невідвертістю відвертого – в кінці. Зокрема в Кінці, кінці останнього подиху, в кінці останнього руху, останньої формули та теорії, кінці останнього проміння та молекули, кінці нашого чарівно-прекрасного Всесвіту. Трієрівське планетарне зіткнення переконливе, більш за все в моменті абсолютної невизначеності самого моменту – дати, часу, тощо. Нас знову обвели, нам вкотре «купили коника», чи кроля, чи щура замість діамантового черепка, 50–того або ж 51–ого (суто українського), а ми в свою чергу просто бажаємо далі жити, жити-проживати, жити-споживати-проїдати, жити-просипати, а тут тобі 21 грудня, варшавські бункери, недешеві квитки на «мексиканські канікули», - одне ясно, що Grandfather Paradox – це сіро-чорна дірка в сіро-чорній свідомості людства, зокрема сіро-червоного індіанського календаря, який не дали закінчити та дописати конкістадори в шаленому пошуку душевної субстанції. Людство буде існувати доти, доки це буде потрібно самому людству».

Автор про себе: «Малюю з 5 років, пройшов стандартний шлях – художня студія, потім художня школа. Далі мене 9 років навчав випускник Санкт-Петербурзької школи мистецтв. Власне, це і дало найбільший результат. Я перепробував масу спеціальностей – був і залишаюсь архітектором, також займався дизайном. Реалізовувався де тільки міг, щоб втілити свої ідеї. Але, по суті, зараз мистецтво для мене – це центр».

Години роботи виставкової зали КМЦ «Є»: 9:00-21:00.

Кімната–музей села Чернятин при бібліотеці-філіалі

Музей Наталії Кобринської