28 Лютого 2012, 03:11

40 святкових заходів відбудеться в Івано-Франківську. Усі - з нагоди його 350-річчя. Цього року місто святкуватиме свій ювілей 3 дні поспіль - з 5 до 7 травня. Свою присутність на урочистостях підтвердили вже 11 зарубіжних делегацій. Серед них - представники Російської Федерації, країн Балтії, Білорусі, Чехії, Польщі. Обласний центр від традицій не відступає. Тому фестиваль Ковальського мистецтва знову збере майстрів з багатьох країн світу. До речі, Свято ковалів буде ювілейним - воно відбуватиметься 10 рік поспіль.

Від ковалів місто отримає Арку дружби. Окрім цього, в Центральному парку відпочинку ім. Шевченка закладуть Алею дружби. Деякі площі Івано-Франківська вже прикрашають ковані композиції "Букет майстрів", "Великоднє сонце", "Дерево щастя", "Рамка ковальських традицій", "Карусель ковальських кілець". З нагоди 350-річчя в місті буде Кубок Європи.

ТРК "Вежа"

.

Карпатський крайовий музей визвольних змагань

Музей історії села та визвольних змагань ім. Романа Шухевича