03 Березня 2012, 12:56
В Івано-Франківську увіковічнять пам'ять про першу українську церкву. Для цього влада має намір реконструювати сквер поблизу площі Ринок та вулиці Страчених. Зокрема там буде встановлений символічний знак - металевий образ храму. Також, для туристичної привабливості, тут планують дати життя новому джерелу, і освятити його.

Відтак нині занедбаний сквер в самому центрі міста має перетворитися на одне з найпривабливіших для туристів місць в Івано-Франківську. Реконструкцію мають намірпровести ще до святкування 350-ти річчя обласного центру. До проекту мають намір долучитися і організатори "Фестивалю ковалів".

Як стверджують науковці, перший український храм - церква Воскресіння стояла на місці нинішньої синагоги ще з 1601 року. Через два століття духовна споруда зруйнувалася під тягарем років.

.

24 канал