04 Квітня 2012, 12:14
3 квітня в Національному заповіднику «Давній Галич» відкрито виставку «Чарівний дивосвіт мистецтва» - виставку творів мистецтва викладачів Прикарпатського університету (кафедра декоративно-прикладного мистецтва).

В експозиції виставки (яка поєднує три частини виставкового залу) на огляд гостей та зацікавлених представлено близько сотні творів мистецтва. Це – твори живопису, вироби з сіна, кераміка, різьба на дереві та інкрустація, писанкові розписи, зображення на шовковій тканині, предмети з металу.

Всі вироби виготовлені майстрами на високому мистецькому рівні; поєднують народне мистецтво, сакральний зміст і разом з тим, мають сучасний вигляд. Виставка буде цікавою всім – від школярів до викладачів академічних освітніх закладів.

paralleli.if.ua

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Музей Григорія Крука

Музей «Борцям за волю України» с. Копачинці