26 Червня 2012, 10:31

25 червня у виставковій залі Культурно-мистецького центру «Є» відкрилася виставка живопису та графіки Романа Бончука «Анатомія доктора Фороса». Наголошуючи на складності й ритуальності психоделії Фороської природи, яка вражає своєю красою, Бончук вирішив дослідити «чарівносплетіння гілок та музикальну темброваність модифікованого листя унікальних дерев, кущів і самого чарівно-казкового ареалу». У нових картинах, зроблених під час поїздок до Форосу (Крим), художник оголює приховане від ока – те, що оживляє «груповий портрет» дерев та кущів, співставляючи «чуттєві градації сонячного проміння на тлі безмежного «чудодійного математичного алгоритму» листя, гілля та заплутаних стежин невідомих ландшафтів» з тонкістю і м’якістю світлотіні Рембрандта. Для створення цієї серії картин художник використав чорну туш та акварель блакитно-зеленуватих тонів.

Зміст іншої серії робіт Бончука, спорідненої з попередньою виставкою за назвою «Меланхолія», абстрактно-космічний.

Виставка триватиме з 25 червня по 8 липня. Вхід вільний. Години роботи виставкової зали КМЦ «Є»: 9:00-21:00.

Контакти:

Арт-менеджер КМЦ «Є», куратор виставки – Євгеній Філатов

093-67-99-712; 72-29-04

Музей села «Криворівня»

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)