30 Липня 2012, 01:22

«Музей мистецтв Прикарпаття на всі 100 відсотків оновив свою експозицію», - говорить його директор Михайло Дейнега. За його словами, в Музеї відкрились відділи ужиткового мистецтва, живопису художників України та Прикарпаття, відділи сакрального мистецтва народних майстрів та професійного європейського мистецтва, які презентують твори польських, німецьких та італійських художників.

Михайло Дейнега зауважив, що незмінною окрасою Музею залишатимуться янголи Пінзеля, які повернуться вже в нову експозицію з Лувру, де вони доповнюватимуть виставку українського скульптора.

Нову експозицію Музей планує презентувати під час акції «Шарм літньої ночі у Музеї мистецтв Прикарпаття», запланованої на 31 серпня.

Наразі, у фондах Музею налічується понад 13 тис експонатів. За браком виставкових площ Музей мистецтв Прикарпаття може показати людям лише 2% збережених робіт.

Фіртка

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського

Історико-краєзнавчий музей с. Чернелиця

Історико-краєзнавчий музей с. Космач