07 Серпня 2012, 12:22
Етнофестиваль «Дженджур Фист» пройде 18-19 серпня 2012 року в Пнівському замку - колись неприступній фортеці Карпатського краю с. Пнів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.) "Дженджур Фист" - це відкритий фестиваль різноманітних напрямків у культуріта мистецтві, таких як ленд-арт, реконструкція середньовічного життя, лицарські турніри, концертні та театралізовані дійства, ярмарки, відтворення традиційних ремесел іпобуту, що мали місце в підкарпатському краї в епоху середньовіччя.

В програмі: професійні лицарські поєдинки, бугурти, турнір лучників, конкурс краси "Княжна фестивалю", "Свято Спаса", художня постановка "Фист огень" та цікавий концерт за участю провідних фольк та рок гуртів України.

Що: етнофестиваль «Дженджур Фист»
Місце проведення: с. Пнів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл. на території Пнівського замку
Дата проведення: 18-19 серпня 2012 року

Дженджур – джиджура, кіндзур, гіндур, горчанка жовта, тирлич карпатський.
Фист – дуже,моцно, міць, сильно.

Програма етнофестивалю «Дженджур Фист»:

8 серпня 2012р. День перший

15:00 – Відкриття фестивалю. (дзвони,хорали)
(Позивні, все про фест, урочистий вхід лицарських клубів, презентація
лицарських штандартів…)
15:30 – Офіційна частина.
16:00 – Турнір лучників
17:00 – Жеребкування. Відбіркові лицарські поєдинки. (бугурти)
18:00 – Квест (фото-квест) Надвірнянщина середньовічна(спец призи).
19:00 - Середньовічні забави.
20:00 – Концерт.
22:00 – Фист огень. ( театралізоване дійство навколо фестивальної
ватри, факельний хід)
23:00 – Продовження святкування. Трансляція кінофільму.

19 серпня 2011р. День другий.

13:00 – Свято Спаса (Преображення Господнього)
(освячення фруктів у великому кошику).
13:45 – Читання (мала сцена)
14:30 – Княжна фестивалю (конкурс краси)
16:00 – Фінальні лицарські поєдинки.
19:00 – Нагородження переможців та учасників.
20:00 – Святковий концерт. Фаєр шоу.

В період фестивальних днів відбуватиметься: ЯРМАРКА (вироби народно-прикладного мистецтва; МАЙСТЕР КЛАСИ (середньовічні танці, гончарі, ковалі, ткалі, ляльки мотанки); ЛЕНД-АРТ (ваше бачення світу); ВИСТАВКИ (образотворче та фото мистецтво); ЕКСКУРСІЇ (Стара Надвірна, Скит Манявський, Бухтівецький водоспад, єдиний на Україні солевий (лікувальний) гейзер)). Концерти провідних етно, фольк, рок гуртів України.

Повний календар фестивалів та інших культурно-мистецьких заходів на 2012 рік можна переглянути тут.

Музей «Писанка»

Музей Івана Вагилевича