22 Серпня 2012, 10:24
26 серпня у м. Тисмениці пройде V обласний відкритий фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела» – йдеться у розпорядженні №574 голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка. Створено Оргкомітет з підготовки та проведення цього престижного покутського фестивалю, який 2010 році відбувся у Тлумачі, у 2011-у Коломиї.

Голова Оргкомітету - заступник голови ОДА Роман Іваницький. Коломийському міському голові Ігорю Слюзару, головам - Коломийської РДА Михайлу Негричу, Городенківської - Івану Морозу, Снятинської - Андрію Рябошапці доручено «сприяти в участі» аматорських колективів та майстрів народної творчості в «Покутських джерелах».

Довідково. VI обласний фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела -2013» пройде у м.Тлумачі.

Фіртка

Повний календар фестивалів та інших культурно-мистецьких заходів на 2012 рік можна переглянути тут.

Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини

Музей Наталії Кобринської