06 Травня 2009, 10:54

У виставковому залі Народного дому м. Тисмениця відкрито виставку "Сакральне мистецтво у вишивці", присвячену Дню матері. Організатором виступив відділ культури та туризму районної державної адміністрації.

В експозиції представлено 54 роботи із різних населених пунктів району. У переважній більшості – це ікони Пресвятої Богородиці, адже травень є місяцем Божої Матері. Також представлено й роботи на релігійну тематику. Вишивки виготовлені як дітьми, так і дорослими. Різноманітною є техніка виконання: хрестиком, гладдю, бісером.

Кращих, за словами організаторів, не визначатимуть, адже усі роботи зроблені з душею та любов’ю. Відрадно й те, що побачити їх мали змогу не тільки тисменичани, але й мешканці області, що приїхали на фестиваль «Світло писанки».

Насолодитися мистецтвом вишивки можна ще протягом тижня, повідомляє прес-служба ОДА.

Народний музей освіти Прикарпаття

Музей «Борцям за волю України» с. Копачинці