06 Листопада 2012, 11:51

У Івано-Франківській галереї «Бастіон» стартувала графічна виставка "Дюрер - Нюрнберг". Назва експозиції не випадкова. Понад двадцять робіт присвячені одному з найвідоміших майстрів графіки Альбрехту Дюреру, який народився у німецькому місті Нюрнберг. Це - мандрівна виставка, - каже співорганізатор мистецького дійства Ярема Стецик. Автори картин - діти та підлітки, які навчаються у європейських художніх школах, інформує Вежа.

До чергової річниці дня народження Дюрера, викладачі задали учням домашнє завдання - намалювати картини. За художню музу - лише праці Дюрера. Результат - перевершив усі сподівання. Кращі роботи відібрали у виставку, яка з успіхом експонувалася у галереях Німеччини, Австрії та Польщі.

Тепер дитячі картини завітали до Івано-Франківська.

Довідка Фіртки:

А́льбрехт Дю́рер (*21 травня 1471 — 6 квітня 1528) — німецький художник доби Відродження, математик і теоретик мистецтва. Створював вівтарні картини, портрети, гравюри, екслібриси.

Музей історії села Новошин

Івано-Франківський краєзнавчий музей

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)