27 Листопада 2012, 12:02

Сьогодні, 27 листопада о 17:00 у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться урочисте відкриття виставки світлин «Євро 2012 у фотографіях агентства LUFA». Фото, що презентуватимуться загалу висвітлюють яскраві моменти футбольного чемпіонату як в містах Польщі ( Варшава, Гданськ) так і в містах України (Львів, Донецьк, Київ).

Виставка має на меті передати дух свята, емоції фанів та продемонструвати яскраві спортивні моменти за участі зірок світового футболу. Ця експозиція є пересувною, вона мандруватиме містами України, що не приймали чемпіонат.

Цей тур розпочнеться саме з Івано-Франківська. Під час офіційного відкриття також пройде презентація самої інформаційної фотоагенції. Її представлятимуть львівські фотокореспонденти Віктор Гурняк, Петро Задорожний, Віталій Грабар, Маркіян Лисейко та Мар’ян Стрільців.

Відвідати виставку можна щодня з 10:00 до 20:00 у фортечній галереї "Бастіон" в Івано-Франківську (провулок Фортечний,1). Експозиція діятиме до 4 грудня 2012 року.

Літературний музей Прикарпаття

Домашній музей жіночих прикрас