Галицький район  Краєзнавчий музей с. Дем’янів


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3

Адреса:

вул. Шкільна,

с. Дем’янів,

Галицький р-н, 77131

тел.: (03431) 5-83-73


Опис:

Музей створений у 1984 р. під керівництвом вчителя історії Л. Г. Колодійчука. Зараз музей має окрему кімнату. У фондах музею зберігається близько 700 експонатів. В експозиції є 7 експозиційних розділів за темами: «Флора і наука краю»; «Село в сиву давнину»; «Минуле і теперішнє села»; «Вони боролися за волю і кращу долю України»; «Велетень Прикарпаття»; «Ними гордиться наше село»; «Борці за волю України».До роботи музею залучені шкільні учні.

Зустрічі зі старожилами, їхні спогади про людей, які боролися за волю України, дуже впливають на учнів, виховують в них почуття національної гідності, доброти, милосердя, гордості за своїх односельчан, за своє село. Краєзнавство і пошук допомагають пізнавати суспільні явища та методи наукового дослідження історичної спадщини українського народу. 

Музей відвідують не тільки учні, вчителі, батьки, але з цікавістю приїжджають учні інших шкіл. На базі музею проводяться обласні та районні семінари. Проводяться уроки «Наш край», народознавства, бесіди, екскурсії, свята, ранки, уроки пам’яті.

Музей нагороджено почесною грамотою обласного управління освіти за змістовну дослідницько-пошукову роботу серед школярів у справі національного відродження. Доглядаємо за символічними могилами борцями за волю України, збираємо матеріали про участь односельчан у визвольній боротьбі за волю України, довідковий матеріал для поповнення альбому «Історія нашого села».  Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Музей села «Криворівня»

Історико-краєзнавчий музей О. Довбуша

Снятинський літературно-меморіальний музей Марка Черемшини