03 Грудня 2008, 04:42
В Івано-Франківську засновано Оргкомітет по вшануванню 9 листопада 2009 року 50-річчя від дня народження світлої пам’яті Миколи Шкрібляка, заступника голови облдержадміністрації (грудень 1997 - березень 2002), кандидата у народні депутати, підступно вбитого у власному під’їзді за день до виборів парламенту 4-го скликання.

До складу Оргкомітету увійшли найближчі друзі Миколи Васильовича, колеги по роботі, представники великої родини Шкрібляків з його рідного села Яворів, а також керівники Косівського району.

Оргкомітет звертається до усіх краян, хто у свій час знав Миколу Шкрібляка, кому, можливо, ця надзвичайної доброти Людина допомогла у тій чи іншій життєвій ситуації, з проханням подати свої спогади, світлини, інші матеріали до майбутньої музейної кімнати М.В. Шкрібляка у місті Косові.

«Мої земляки вартують достойного життя в самостійній Україні» - ці щиро сказані колись Миколою Шкрібляком слова з плином часу не втратили своєї актуальності...

Контактний телефон: 80679498706

Кімната- музей Марійки Підгірянки