12 Січня 2010, 11:06
10 січня 2010 р. в Івано-Франківську відбулося відкриття першого різдв’яного фестивалю «Коляда на Майзлях». З відкриттям фестивалю присутніх привітали правлячий архієрей Івано-Франківської єпархії УГКЦ владика В.Війтишин, начальник управління культури облдержадміністрації В.Федорак, заступник начальника управління культури облдержадміністрації В.Тимків та ін.
Першого дня фестивалю прозвучали близько двох десятків колядок у виконанні трьох хорових колективів церкви Царя Христа монастиря о. Василіян (м. Івано-Франківськ) – «Надія», «Осанна», «Cantemus». Фестиваль триватиме впродовж 10 – 24 січня. Кожного дня виступатимуть колективи з різних міст та районів нашої області – Делятина, Долини, Калуша, Коломиї, Надвірної; Галицького, Рожнятівського, Снятинського та Тисменицького районів. В останній день фестивалю відбудеться заключний гала-концерт всіх учасників фестивалю.

Музей караїмської історії та культури

Музей визвольних змагань Покутського краю

Музей Івана Франка в селі Лолин