16 Червня 2010, 10:34
13 червня в м. Городенка пройшов XVІІ регіональний фестиваль «Дністрові зорі». Урочистою ходою під звуки духового оркестру учасники вирушили до площі Незалежності, де на авансцені біля пам’ятника Т. Шевченка і відбувалося головне дійство.
На цьогорічний фестиваль завітали гості - делегація із Жовтневого району Миколаївської області. Городенківчан і гостей фестивалю привітав заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький.
Також присутніх привітали голова Городенківської районної державної адміністрації Василь Ткачук, голова Заліщицької РДА Ярослав Навольський, перший заступник Заставнівської РДА Юрій Косач, заступник голови Жовтневого району Миколаївської області Наталія Винокурова, начальник управління культури ОДА Володимир Федорак.
Дівчата-покутянки у національних костюмах вручили хліб і сіль керівникам делегацій, а Василь Ткачук - пам’ятні подарунки.
Концертну програму першими представили буковинці, а згодом - подоляни. Завершували свято господарі.
Вечірню естрадну програму представляли Заліщики і Городенка. Свято завершилося святковим салютом та гарматним пострілом міських гармат м. Городенка та урочистою передачею фестивального вогню Заліщицькому району, де і пройде наступного року фестиваль.
Свято в Городенці не тільки зблизило сусідів, подружило, а й стало єднанням культури різних регіонів України.
Довідка
Засновниками фестивалю «Дністрові зорі» є Городенківський район Івано-Франківської області, Заліщицький район Тернопільської області, Заставнівський район Чернівецької області.
За матеріалами інтернет-ресурсу pravda.if.ua

Музей імені Митрополита Андрея Шептицького

Пластовий табір – музей “Сокіл”

Екотуристичний візит-центр