19 Липня 2010, 11:24
Фестиваль Цвіт Папороті 2010 проходитиме цього року вдруге. Це місце де зустрічаються молоді таланти сучасної української музики багатьох рок-напрямків з метою розкриття та популяризації духовного розвитку молоді.

23 та 24 липня в с.П’ядики Коломийського району збираються талановиті люди, які:

небайдужі до розвитку культурно-етичних засад розвитку молоді, ті, хто хоче просто відпочити, пограти у волейбол, футбол та цікаво і з користю провести вільний час. Серед запрошених на сцені виступатимуть зокрема такі гурти як: Інший Світ, Один, Цвіт Кульбаби, Сенді, Ніагара, РУсичі та інші. Загалом передбачено виступи 22 музичних команд.

За інформацією Івано-Франківської ОДТРК

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Літературно-меморіальний музей Василя Стефаника

Літературно-меморіальний музей Леся Мартовича