24 Лютого 2009, 10:58

24 лютого о 15 годині в Івано-Франківському художньому музеї (майдан Андрея Шептицького, 8) відкриється виставка чернівецького фотоклубу «Інший вимір» під назвою «Чорно-білий вимір». У експозиції будуть представлені чорно-білі фотографії в стилі жанру та портрету. Вони зацікавлять не лише фахівців та любителів фотомистецтва, а й звичайних людей. Тому що саме вони – люди – старі й молоді, задоволені й не дуже, заклопотані й радісні, опинилися в об'єктиві молодих творців світлин.

Чернівецький фотоклуб «Інший вимір» створено в травні 2006 року. Членами його є талановита ініціативна молодь, яка цікавиться фотографією та вміє чи бажає навчитися гарно знімати.
У листопаді 2007 року спільно з організацією німецької молоді «Буковинський фенікс» «Інший вимір» провів фотошколу на тему «Людина та її сутність». У цьому проекті брали участь 20 молодих людей із західних регіонів України. Результатом його стала фотовиставка, якою змогли помилуватися всі охочі.

На відкриття запрошуються представники ЗМІ

Додаткова інформація:
8 (050) 94-93-418 Сергій Ахременко, керівник фотоклубу
8 (066) 0700-580 Ілля Пероган, фотоклуб «Інший вимір»

Домашній музей жіночих прикрас

Музей родинних професій

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)