11 Листопада 2010, 12:47
Найстарший в Україні музичний фестиваль класичної музики імені А.Кос-Анатольського цьогоріч відбудеться 3-6 грудня. Міністерство культури і туризму України, управління культури Івано-Франківської ОДА, відділ культури і туризму Коломийської міської ради вчергове доклали зусиль задля шляхетної мети – пропагування академічної класичної музики.

На початку грудня до Коломиї завітають знамениті учасники – народні артисти України з Києва та Львова, вперше виступить колектив Хмельницької філармонії. Також вперше в рамках цього фестивалю надасть сцену для виступу гостей Коломийський обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича.

Пропонуємо шанувальникам класичної музики ознайомитися з програмою ХХІV музичного фестивалю імені А. Кос-Анатольського:

3 грудня

15.00 – Коломийська ДМШ №1. Концерт з творів А.Кос-Анатольського за участю студентки IV курсу НМАУ імені П.І.Чайковського, лауреата міжнародних конкурсів Марії Пухлянко – Оксани Граб.

17.00 – МБК “Народний дім”. Урочисте відкриття фестивалю. Концерт з нагоди 75-ліття професора Георгія Павлія за участю камерного оркестру ЛНМА імені В.Лисенка “Perpetuum mobile”.

4 грудня

11.00 – Музей історії міста Коломиї. День музики Ф.Шопена до 200-ліття від дня народження композитора. Концерт камерної музики Ф. Шопена за участю Т.Слюсар (фортепіано), Т.Мілодан (фортепіано), Т.Менцинського (віолончель), Л.Футорської (скрипка), Т.Ходакової (вокал), Н.Королько (фортепіано), А.Ляховича (фортепіано).

16.00 – Драмтеатр. Г.Гемар. “Umowa”. Поетична вистава театру-студіуму “Галіціана” (м.Львів).

18.00 – МБК “Народний дім”. Концерт фортепіанної музики Ф.Шопена за участю народної артистки України Людмили Марцевич (Київ).

5 грудня

09.00 – Собор св.Михайла м.Коломиї. Архиєрейська літургія з нагоди 140-річчя смерті о. Михайла Вербицького.

12.00 – Музей історії міста Коломиї. Музична вітальня на пошану 80-ліття доктора мистецтвознавства, професора Стефанії Павлишин.

17.00 – МБК “Народний дім”. Авторський концерт народної артистки України, лауреата Шевченківської премії Лесі Дичко за участю Галицького академічного камерного хору. Художній керівник і диригент народний артист України Василь Яценяк.

6 грудня

12.00 – МБК “Народний дім”. Концерт вокальної музики за участю студентів класу народного артиста України, професора Ігора Кушплера.

17.00 – МБК “Народний дім”. Урочисте закриття фестивалю. Концерт української камерної музики за участю оркестру Хмельницької філармонії. Художній керівник та диригент Олександр Драган. У програмі твори Віталія Губаренка і Олександра Козаренка.

Коломия Веб

Музей мистецтв Прикарпаття