27 Грудня 2010, 10:25

Сьогодні, 27 грудня о 17:00 у мистецькій галереї по вул. Пилипа Орлика, 4 відкриється виставка ковальського мистецтва «EVOTAR. 3D-сад скульптур Сергія Полуботька». Напередодні 2011 року в оновленій для презентацій та виставок галереї усі, хто знайомий з ковальськими традиціями нашого міста, зможуть побачити колекцію скульптур Сергія Полуботька у новому контексті історичної легенди.

Інсталяцією виставки автори намагались зобразити складну ситуацію на одному острові Ірландії, де чотири хрестоносці вели боротьбу з могутнім вікінгом. Один із хрестоносців виявився умілим рибалкою, а ще один поклявся забути про насильство, тому його меч навіки залишився в скелях острова.

Скульптури цих знаків Сергія Полуботька, доповнені інсталяцією, виступають елементами автентичної історії давніх часів, котра може стати містичним попередженням нашим нащадкам. Глобалізація і роботизація суспільства стирає моральні цінності. Християнські знаки майбутнього покликані захистити минуле.

Музей побуту та етнографії Західного регіону

Корпоративний музей ВАТ "Прикарпаттяобленерго" Музей електрифікації Прикарпаття

Музей етнографії і побуту с. Саджава