07 Лютого 2011, 02:11
На прес-конференції, що відбулася 5 лютого, журналісти запитували голову обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка щодо долі івано-франківського музею Героїв Дніпра, який, за їхніми словами, намагаються виселити. Мовляв, одна з будівельних фірм через суд домагається знесення приміщення музею "Герої Дніпра", захищаючи своє право на земельну ділянку, де знаходиться музей.

«Обласна влада наскільки зможе, буде спам′ятовувати тих, хто хоче це зробити, - запевнив голова ОДА, - Я за власні кошти готовий відправити їх до Праги, де за 50 метрів від штаб-квартири Ради Європи стоїть обеліск радянському воїну, в центрі Праги. В Австрії, у Відні, теж є подібний пам′ятник. Не було б перемоги у Другій світовій війні - не було б України. У нацистів у планах цього не було. Це гріх, все одно що на цвинтарі забирати могили і щось там побудувати».

Музей-бібліотека Михайла Бажанського

Музей імені Митрополита Андрея Шептицького