25 Лютого 2011, 12:13
В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Івана Франка відкрито поезофотовиставку Світлани Мудрик "Мікрокосмос — макропаралелі". Мисткиня народилася у Львові і навчалася у поліграфічному технікумі. На життєвому шляху доводилось спробувати різних професій, проте нині основна увага сконцентрована на творчій роботі. Фотомистецтвом займається протягом трьох років, та не лише ним одним захоплене серце Світлани Мудрик, бо ще з юності відчула потяг до поетичного слова. Окремим виданням вийшла збірка віршів "Місто моєї відсутності", ще чотири книги чекають свого видавця.

До слова, виставка, яка є своєрідним туром містами України, якраз скомпільована зі світлин і віршів, які гармонійно доповнюють одні одних.

ОДТРК

Домашній музей жіночих прикрас