02 Березня 2011, 12:15
Сьогодні в Івано-Франківському художньому музеї відкривається ювілейна виставка живопису і графіки Мирослава Аронця. Знаний на Прикарпатті мистецтвознавець і поет, член НСПУ народився 2 березня 1941 у с. Видинові Снятинського району.

Закінчив Київський державний художній інститут. Пройшов армійську службу. Працював викладачем у Косові та Івано-Франківську, завідуючим відділу народного мистецтва Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею, заступником директора Івано-Франківських художніх майстерень.

Зараз є провідним науковим співробітником художнього музею. Статті про художників Прикарпаття і народне мистецтво та свої поезії друкував у журналах «Народна творчість та етнографія», «Дзвін», «Дніпро». Працює в жанрі прози, а як художник захоплюється пейзажами і графікою. Співавтор путівників «Івано-Франківський краєзнавчий музей» та «Івано-Франківський художній музей» (1983). У 2003 році став лауреатом обласної премії ім. В. Стефаника.

ОДТРК

Музей караїмської історії та культури

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)

Кімната-музей В.Івасюка