27 Березня 2009, 10:53
24 березня в Коломийському музеї писанкового розпису відбулось відкриття виставки та пісенний авторський вечір Олега Слободяна – члена Національної спілки художників України, кандидата мистецтвознавства, доцента, завідувача кафедри історії мистецтва та гуманітарних наук Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва. На виставці представлено понад 70 робіт – живопис, аплікація, витинанки та художнє фото.О. Слободян - автор альбому «Павлина Цвілик», 1982 р., монографії «Пістинська кераміка», 2004 р., каталогів, наукових статей з історії та проблем розвитку гуцульської кераміки.На відкритті виставки виступили мистецтвознавці К. Каркадим, М. Аронець, Заслужений артист України М. Савчук, директор Івано-Франківського художнього музею М. Дейнега. Виставка триватиме два тижні.

Музей Івана Франка в селі Лолин

Івано-Франківський краєзнавчий музей