02 Червня 2011, 01:48
Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. Івана Озаркевича, який має сьогодні неповторне мистецьке обличчя – самобутній репертуар, власну сценічну інтонацію, наймолодшу в країні акторську трупу, розпочав підготовку до третього Всеукраїнського театрального фестивалю «Коломийські представлення», який пройде 2 – 8 жовтня.

До участі у ньому запрошуються театральні колективи, які якісно вирізняється в українському театральному річищі – чи ракурсом репертуарної політики, чи схильністю до сценічного експериментаторства. Це насамперед театри, які мають роботи — сценічні першопрочитання. Мається на увазі, перш за все, драматургічний аспект.

На фестивалі працюватиме журі, яке визначить переможців. З нагоди 150-річчя з дня народження примадонни галицьких театрів Іванни Біберович засновано спеціальну премію її імені, яку буде вручено за кращу акторську роботу.

ОДТРК

Музей родинних професій