07 Жовтня 2011, 10:58
10-16 жовтня на сценах Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. Івана Озаркевича та міського Народного дому проходитиме третій Всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення-2011». Урочисте відкриття фестивалю у понеділок, 10 жовтня.

У програмі о 14.00 в міському Народному домі - комедія «Пігмаліон» Бернарда Шоу у постановці майбутніх акторів Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. О 18.00 на сцені коломийського театру - сон на дві частини «Державна зрада» Р. Лапіка (Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької (м. Львів).

11 жовтня об 11.00 казку «Як Настуня ледь не стала марою» коломиянам і гостям писанкового міста покаже Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської. О 14.00 там же - символічна драма на одну дію «Завчасна паморозь» (Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Занковецької (м. Львів). О 18.00 чернівчани покажуть жартівливу п'єсу «Як козакам роги виправляли» (Ю. Федькович, В. Шекспір).

У середу, 12 жовтня, о 10.30 Перший український театр для дітей та юнацтва представить на театральній сцені музичне шоу на дві дії «Троє Поросят» О.Гапа; о 14.00 - на сцені МБК «Народний дім» - музична комедія «Кабаре» (Національний університет театру кіно і телебачення ім. Івана Карпенка-Карого). О 18.00 господарі - актори Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. Івана Озаркевича - покажуть на своїй сцені притчу Ольги Кобилянської «Земля».

13 жовтня об 11.00 глядачі «Коломийських представлень» побачать ляльковий мюзикл «Алі-Баба і Розбійники» Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки; о 14.00 на сцені театру - комедія «Лис Микита» І.Франка (Закарпатський обласний державний російський драматичний театр». О 18.00 Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької (м. Львів) покаже «Посланіє» за творами Т. Г. Шевченка – поетично-музичну композицію у виконанні лауреата національної премії, народного артиста України Б.Козака.

У п'ятницю, 14 жовтня, о 12.00 у виконанні акторів Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса - драма «Дикий мед у рік Чорного Півня»; о 18.00 Кіровоградський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Марка Кропивницького покаже драматичну поему на дві дії «Гайдамаки».

У суботу,15 жовтня, театр ім. Олександра Севрука (м. Ельблонг, Польща) представить комедію «Ведмідь»
А. Чехова.
Урочисте закриття третього Всеукраїнського фестивалю «Коломийські представлення-2011» - у неділю, 16 жовтня. О 18.00 на сцені - Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, комедія на 2 дії «Кайдашева сім'я».

Кімната–музей села Чернятин при бібліотеці-філіалі

Музей історії міста Болехова ім. Романа Скворія