30 Листопада 2011, 10:28

Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку «Коли мовчать гармати» - присвячену до 20-ї річниці Збройних Сил України. Метою виставки є ознайомлення громадськості з творчістю військовослужбовців 114 бригади тактичної авіації та членів їх сімей.

6 грудня Збройним Силам України виповнюється 20 років. Весь цей час у Івано-Франківську дислокується 114 Івано-Франківська, Таллінська, ордена Червоного Прапору бригада тактичної авіації. Її військовослужбовці виконують бойове завдання по охороні та обороні повітряних кордонів нашої Батьківщини. Поруч із виконанням своїх службових обов’язків воїни – авіатори знаходять час і для творчості.

На виставці представлено м’які іграшки, вишиванки, живопис, графіка, вироби з бісеру, кераміка – все це зроблено руками людей, що носять погони та членами їхніх сімей. Кожна робота виконана з майстерністю і любов'ю. Наймолодшому учаснику виставки – 10 років, найстаршому – 40. Оскільки у військовій частині служать представники різних регіонів України, то виставка є своєрідним творчим портретом всієї Української держави.

Даний захід є безпрецедентним явищем у культурному житті міста, оскільки у період незалежності проводиться вперше.

Відкриття виставки відбудеться 2 грудня 2011 року о 14.00 год. в приміщенні Івано-Франківського краєзнавчого музею за адресою: вул. Галицька, 4а. Виставка триватиме з 2 по 22 грудня 2011 року.

Музей Марійки Підгірянки

Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)