04 Квітня 2012, 12:45
З 20 по 29 квітня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль «Прикарпатська весна». Цей захід зорганізовує обласна філармонія. Цього року митці, як і в попередні роки, подбали, щоб свято мистецтв було різноманітним і цікавим. Программа фестивалю «Прикарпатська весна»

20 квітня - в обласній філармонії о 18.00 год. відбудеться відкриття фестивалю "Прикарпатська весна 2012". Розпочинатиме фестиваль Академічний Камерний оркестр "Harmonia Nobile" разом з Ігорем та Назарієм Пилатюками.

21 квітня, поч. о 19:00 год. - концерт "Америка" (Ю.Китастий, Ю. Яремчук, Р.Рось, VS Group "CUBE", дует "Діалоги").

22 квітня, поч. о 13:30 год. - Ювілейний концерт "Рапсодія".

23 квітня, поч. о 19:00 год. - Колективи обласної філармонії: тріо "Пектораль", квартет "Бревіс", джас-квінтет "Арт-Престиж".

24 квітня, 19.00 год. - Квартет саксофоністів Національної філармонії та муніципальний квартет саксофоністів "Джас-класік".

25 квітня, 19.00 год. - Симфонічний оркестр обласної філармонії та М. Турянська.

26 квітня, 19.00 год. - Муніципальний хор "Гомін" (Львів), Муніципальний хор "Галицькі передзвони".

27 квітня, 19.00 год. - Симфонічний ансамбль " INSO-Львів" та О. Полянський.

28 квітня, 19.00 год. - Струнний ансамбль " Guatto Corde" обласної філармонії та В.Гречух.

Закриття фестивалю: 29 квітня о 18.00 год. - Солісти ЛНА театру опери та балету Л.Качала та О. Лихач у супроводі Академічного камерного оркестру обласної філармонії "HARMONIA NOBILE ".

Музей екології та етнографії Карпатського краю

Музей визвольних змагань Прикарпатського краю

Кутський краєзнавчий музей