05 Липня 2012, 08:17

На Прикарпатті пройде фольклорно-етнографічний купальський фестиваль "Цвіт папороті"

6 липня о 19.00 год. в урочищі «Водокачка» с. Топорівці Городенківського району відбудеться фольклорно-етнографічний купальський фестиваль «Цвіт папороті». Тут свою концертну програму представлять: Народні артисти України – Ніна Шестакова, Михайло Кривень, заслужений журналіст України Богдан Кучер, гуморист Лука Суслов та аматорські колективи району.

Друга частина фестивалю складатиметься із конкурсно-розважальної програми та масових гулянь. На завершення фестивалю відбудуться святкові салюти.

Крім того в рамках фестивалю планується нагородження цінними призами учасників фестивалю.

Організатори фестивалю - Городенківська молодіжна громадська екологічна організація «Животоки» та МБФ «Заради добра».

Повний календар фестивалів та інших культурно-мистецьких заходів на 2012 рік можна переглянути тут.

Екотуристичний візит-центр

Національний заповідник «Давній Галич»

Музей визвольних змагань ім. Василя Андрусяка «Грегора Різуна» полковника ОУН-УПА